streda 17. marca 2010

Neviem prečo ale haaaappy :)


Ach, to je krása! To šťastie, čo som zrazu pocítila. Je to nádherné, pokúšam sa to vstrebať, pokúšam sa ho celé a dokonale precítiť. Nie však rýchlo, lebo potom sa to rýchlo minie. Pekne, pomaličky... Je to TAK ÚŽASNÝ POCIT! Teraz sa stal mojou súčasťou, ani neviem prečo. Šťastie. Teraz som neporaziteľná. Krásny pocit, slovami sa nedá popísať... Nie nedá. Tak nádherný sled udalostí, že si to ani neviete predstaviť. Nič ma teraz netrápi, budúcnosť, posratá matura zo sloviny... nič, nič, nič :))) Ten kúsok dnešného šťastia mi už nikto nevezme. Tak ma napadlo, či to nieje nebezpečné, takto intenzívne (a vpoctate úplne bez príčiny) to cítiť. Ale niekedy si proste nemôžem pomôcť. Je to ako droga. Dostaneš kúsok, ale chceš viac. Viac, viac, viac... Nespolieham na to, nie... A preto ma to VŽDY poteší, keď sa môžem aspoň pozrieť... aspoň byť v blízkosti šťastia.
Bola som teraz vonku s kamoškou. Ten pocit, keď sme sa konečne rozprávali, videli sa a objali sa:) Potom som stretla dávnu učiteľku, ani vo sne by ma nenapadlo, že si na mňa pamätá, ale ona ešte pobehla na bus keď ma v ňom videla aby ho stihla! A potom v rádiu TAK GENIÁLNA PESNIČKA! TAK HODIACA SA!!! Z busu domov som to normálne ODTANCOVALA!!!
Šťastie je vec vrtkavá. Preto si ho teraz najviac užívam. A dávam si dobrý pozor aby som to neprehnala, lebo to by veru dobré nebolo! Preto teraz tancujem, spievam si... ale keď pôjdem von... keď pôjdem von budem sa správať úplne normálne, ako všetci náhodní okoloidúci. Zbytočne sa s tým zahrávať nebudem. Načo aj;)

Ain't it funny how some feelings you just can't deny? :)))))

1 komentár:

Anonymný povedal(a)...

:o)